Promluvte si se starostkou

Verze pro tisk |

Pravidelné besedy s občany se rozhodla od února pořádat českolipská starostka Jitka Volfová. Akce pod jednotným názvem „Promluvte si se starostkou“ se bude konat každý měsíc v jednotlivých městských lokalitách vždy od 17 hodin. První je na programu 14. února na Ladech, kde se koná ve školní jídelně ZŠ Lada.

„Na těchto setkáních chci s obyvateli diskutovat o tom, co je zajímá a trápí, a co pro ně může v dané lokalitě udělat město,“ zdůrazňuje starostka Jitka Volfová. „Každá městská část má své specifické problémy a požadavky. Někde to jsou třeba chybějící přechody pro chodce, jinde to mohou být parkovací místa, děravé chodníky nebo poruchové veřejné osvětlení, a proto jsem se rozhodla v jednotlivých částech města pořádat tato diskusní setkání,“ upřesňuje svůj záměr starostka.

Na to první, únorové zve starostka obyvatele Lad a Starých Lad a prozrazuje, že další se uskuteční v Dobranově 20. března ve spolupráci s tamním osobním výborem. Na toto březnové setkání jsou zváni nejenom obyvatelé Dobranova, ale také například nedalekého Vítkova, Vlčího Dolu a Písečné.
 

alt
Nahoru