Kino v Doksech promítá už od října každý den on-line

Verze pro tisk |

Dokské kino Máj se již od prvního uzavření kin zapojilo do projektu Moje kino LIVE. Každý den se tak jeho prostřednictvím můžete podívat z křesla vašeho obýváku na zajímavý film a zároveň kino zakoupením vstupenky významně podpořit.

Na co se můžete těšit v následujícím týdnu?

Pondělní projekce filmu Jeden musí z kola ven režiséra Tomase Alfredsona je on-line premiérou tohoto vynikajícího snímku, natočeného podle bestselleru nedávno zesnulého spisovatele Johna le Carrého. Úvodní slovo k filmu i oběma autorům bude mít filmový publicista Pavel Sladký. 

Úterní film Corpus Christi je jedním z nejlepších snímků polské filmové tvorby posledních let a velký úspěch sklidil u české filmové kritiky i diváků – např. na serveru ČSFD se chlubí neuvěřitelnými 84%. Originální drama o proměně dvacetiletého delikventa v charismatického kněze.

Každý týden můžete vidět minimálně jeden film věnovaný výtvarnému umění – ve středu to bude dokument Monetovy lekníny – magie vody a světla. Čeká vás fascinující putování mistrovskými díly nejslavnějšího impresionisty Claudea Moneta.

Krajina ve stínu je navzdory kontroverznímu tématu, které asi ještě pěkných pár let nenechá nikoho v Sudetech klidným, pravděpodobně nejlepším filmem režiséra Bohdana Slámy. Uvidíte jej c sobotu 26. prosince.

A na závěr tohoto týdne, v neděli večer, si může každý, kdo si jej ještě neužil v kině, dopřát pořádné dávky lehčího humoru v podobě jednoho z nejvíce navštěvovaných filmů posledních let, české komedie Ženy v běhu smiley.

Jak si zakoupit vstupenku?

Nejpozději hodinu před začátkem projekce na adrese www.mujbijak.cz, kde si vyberete Doksy kino Máj (přesná adresa je http://www.mujbijak.cz/kino-481).

Nejpozději 30 minut před začátkem pak obdržíte e-mailem odkaz na stream. Promítání se odehrávají v jeden konkrétní čas, sledovat film díky tomu můžete pozorněji a bez pauz, stejně jako v kině. Kromě projekce samotné je dispozici půl hodiny před a půl hodiny po filmu chat, kde si můžete popovídat s ostatními diváky.

 

Nahoru