Troška s delegací slavil v Novém Boru úspěch

Verze pro tisk |

Vyprodaný sál novoborského kina přivítal ve středu 24. srpna delegaci k filmu Strašidla. Režisér Zdeněk Troška spolu s herečkami Terezou Kostkovou, Carmen Mayerovou a hercem Petrem Šimčákem pobavili diváky historkami z natáčení. Autogramiáda díky velkému zájmu diváků trvala přes půl hodiny. 

Novoborské kino si na slavnostní premiéru připravilo řadu překvapení. Speciální podpisové karty ve tvaru netopýra, baletní vystoupení Barbory Vaňkové a houslového virtuóza Davida Singera, výstavu čarodějnických koček.

Ve foyer vznikla alchymistická dílna, kterou vytvořili studenti ZŠ náměstí Míru pod vedením Ing. Věry Duchoslavové a RNDr. Aleny Forgáčové.

Diváci si vychutnali speciální občerstvení vytvořené k filmu: slané kosti, olivové pavoučky, sladké uřezané prsty s mandlovými nehty, víno - pozdní temešvárský odběr aj. Recesisticky
pojatá slavnostní premiéra pobavila i delegaci. Zaměstnanci kina vítali diváky v tematických kostýmech Drákuly, hraběnky Žofie, hejkala Huga aj. 

„Novoborské kino je v celé republice známé svými slavnostními premiérami, pokaždé se sem velmi těšíme. A i dnes jsme mile překvapeni,“ řekl Zdeněk Troška na závěr a slíbil, že pokud bude mít další film, určitě s ním přijede. 

alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
Nahoru