Dnes je 22. 09. 2024
svátek má Darina

Videožurnál: Florbalisti udolali Střešovice v prodloužení

Kdo si myslel, že hala bude plná jen při zahájení jejího provozu, mýlil se. Při dnešním utkání extraligových florbalových juniorů vytvořili Českolipané fantastickou atmosféru. A florbalu nechybělo téměř nic. Českolipští do všech třetin nastoupili nekoncentrovaní a vždy na záčátku inkasovali.

Navíc se nechávali strhnout bouřlivým publikem a takřka polovinu hrací doby odehráli v oslabení. Jejich nasazení však bylo nevídané a ke konci už legendární tým ze Střešovic jasně přehrávali. Naprosto fenomenální výkon podal obránce Milan Tichý, který řídil hru první formace a navíc vstřelil tři góly. Včetně toho rozhodujícího, který padl v prodloužení, když zápas skončil v normální hrací době 5 - 5. (Na fotografii v úvodu článku je míček letíci do branky v poslední sekundě zápasu.)