Prázdninové hudební tipy

Verze pro tisk |

Tančírna v parku
Třetí sezónu pokračuje v krásném prostředí půvabného secesního altánu letní evergreen 
s tancem, živou hudbu a s občerstvením od lokálních malých podniků. Staronový organizátor akce, nově pojmenovaný jako spolek A ven! se drží zavedeného konceptu s tanečními lektory, kteří vás v průběhu prázdnin seznámí se základy kubánské salsy a rock’n’rollu. A vy to posléze budete moci v parku pořádně rozbalit.
13. 7., La Familia Salsa Band
17. 8., Cactus Show Band

Ivan Hlas trio
V rámci cyklu Léto v Amfíku zahraje a zazpívá dvojnásobný držitel cen Akademie populární hudby a autor nestárnoucích hitů z filmu Šakalí léta či písní Malagelo, Karlín nebo Aranka umí hula hop. Populární skladatel, zpěvák a kytarista Ivan Hlas vystoupí s kytaristou Norbim Kovácsem a violoncellistou Jaroslavem Olinem Nejezchlebem.
23. 8., amfiteátr muzea

Prague Cello Quartet
Již pátý oybinský prolog festivalu Lípa Musica představí čtveřici mladých cellistů, kteří zahrají originální úpravy nejen nejznámějších klasických skladeb, ale také filmových melodií a jazzových, rockových nebo popových hitů. Jejich cílem je bavit posluchače kreativními úpravami známých skladeb i vybraným humorem, a bořit tak hranice mezi zábavou a klasickou hudbou.
23. 8., zřícenína kláštera Oybin

Yo Yo Band
Legendární česká skupina se zpěvákem Richardem Tesaříkem kombinující reggae, pop a latinu zakončí na konci srpna prázdninový hudební program v lesním divadle. Ačkoli kapela funguje na české scéně bezmála 45 let, během koncertu zazní především hity z 90. let minulého století, Karviná, Jedem do Afriky, Rybitví či Kladno.
25. 8., Lesní divadlo Sloup


 

Nahoru