Co ta Česká Lípa?

Verze pro tisk |

Předně se omlouvám aktivním kolegům v Novém Boru (tam brko papír dře neustále), ale snad pochopí, že Česká Lípa by se také měla (mohla) "pochlapit"!

Trochu nechápu, po všech těch předešlých vzájemných půtkách, že nyní takřka ticho, půst, snad nikoliv pouze na těchto stránkách... Nebylo by dobré (dokonce slušné) voliče informovat, jak to či oni jde dál? Jsem názoru, že i to má nemalou vypovídající schopnost - o úrovni zúčastněných!

Děkuji každému z nastupující koalice (stejně tak opačně), kdo nám všem zde dá aktuální a hlavně relevantní informaci!

Přehled témat Nové téma

Komentáře

Re: Co ta Česká Lípa?

Možná se budete divit, ale ani my to v NB nemáme ideální... Pravda je, že také se divíme, že (možná jinde ano) zde stále nemáte nic, tak asi to v České Lípě skutečně nemáte v pohodě! No jo, ten či onen možná stále hledá úplatky... Jasně, ano na tuto invektivu nikdo neodpoví, natož pan Jeník, co všude a kdykoli...

Nahoru

Re: Co ta Česká Lípa?

Asi už se něco děje. Dnes jsem viděl na Špičáku městského policajta, kterak obchází špatně zaparkovaná auta, situaci si fotí a rozdává lístky za stěrače. To už jsem tu neviděl několik let.
Zřejmě začalo řešení parkování na sídlištích.

Nahoru

Re: Co ta Česká Lípa?

Ticho po pěšině, koaliční smlouva není nikde k mání. Byly tři stížnosti na volby, tak ustavující zastupitelstvo bude koncem listopadu. Měl by se také už projednávat rozpočet na příští rok.
Pokud bude rozpočtové provizorium po mnoha letech, nebude to katastrofa, pokud by se měl shánět mezi Mikulášem a Vánoci teprv dopravce na MAD, bylo by to horší. A taky bylo podáno další trestní oznámeni, nevím na co sice, ale je to takové, není po mém, tak to trestně oznámím. Konec konců mají slíbeno policisté zvýšení platů, tak ať makaj, my makali čtyři roky.

Nahoru

Re: Co ta Česká Lípa?

Kuriozní prvenství České Lípy , o kterém asi ani nevíte . Město Česká Lípa má nejmenší výběr pokut .Pro srovnání ještě uvedu, že naopak nejvíc vyberou 4 městští strážníci v Lázních Bohdaneč. V průměru vybere každý 1000 Kč denně na pokutách, což je za rok téměř 1,5 milionu.
Zdroj : vysílání Radiožurnálu

Nahoru

Re: Co ta Česká Lípa?

Njn, od té doby co se masivně nebotičkuje a neodtahují auta - kšeft pro odtahovku, tak ten výběr není takový :-) Jinak, "kovbojové" z Lázní Bohdaneč jsou dostatečně a ne chvalně známí již roky ...

Nahoru

Re: Co ta Česká Lípa?

A co z toho plyne ? Bohdanči se široce vyhnout i kdby tam tekla volně živáí voda. Ale na druhou stranu bychom mohli mít o 1,5 uvolněného radního navíc.

Nahoru

Re: Co ta Česká Lípa?

:-)))
Návrh na konkrétní rezorty?!
:-)))

Nahoru