Zastupitelka JUDr. Nedvědová vystoupila z KSČM

Verze pro tisk |

Pan zastupitel František Chot je na stránkách IN nejaktivnějším přispěvatelem z řad zastupitelů města Česká Lípa, za což mu budiž čest.

Škoda, že čtenáře IN stejně iniciativně neinformuje o dění ve své rodné KSČM, kde mj. zastává post výkonného tajemníka krajské KSČM, instruktora ÚV KSČM atd. atd. Podle nepodložených drbů je aktuálně dokonce žhavým kandidátem na lukrativní funkci člena dozorčí rady českolipské nemocnice. Tak to bych chtěl vidět tu radost v očích paní předsedkyně dozorční rady...

Jsem si jist, že naprostá většina čtenářů IN, natož voličů v ČL, netuší, že JUDr. Marie Nedvědová, českolipská zastupitelka a bývalá poslankyně, vystoupila z řad KSČM. A soudruh František nám to tajil...

Přehled témat Nové téma

Komentáře

Re: Zastupitelka JUDr. Nedvědová vystoupila z KSČM

Přátelé, každý nemá možnost a čas hledat a dohledat, proto si dovoluji uvést autentický text ze stránek "Severočeské pravdy". Věřím, že pan šéfredaktor Miroslav Starý a hlavně paní doktorka Marie Nedvědová se nebudou "zlobit". Vyjádření paní zastupitelky považují za upřímné a korektní! Soudruh Chot, člen radniční koalice, možná bude mít jiný názor. 

(link: http://severoceskapravda.cz/index.php/informace/648-proč-jsem-ukončila-členství)

Nahoru

Re: Zastupitelka JUDr. Nedvědová vystoupila z KSČM

Z důvodu porušení autorských práv jsme smazali přetištěný obsah článku, zanechali jsme pouze odkaz, jenž na něj směřuje.

Nahoru

Porušení autorských práv - paní Jana Kočová

Vážená paní Kočová!

Porušení autorských práv = na základě podnětu pana Miroslava Starého či přímo paní zastupitelky ČL JUDr. Marie Nedvědové? Nechce se mně věřit, že by jmenovaní připomínkovali údajné porušení autorských práv, když v souladu se zákonem byl naprosto korektně uveden příslušný odkaz a dotčení zcela jistě na stránkách SP nepublikovali smyšlenky a mají zájem na objektivním informování voličů a veřejnosti. V případě shodného uplatnění tzv. "porušení autorských práv", by na stránkách IN měly být smazány desítky jiných příspěvků. Budu proto velice rád (i za další přispěvatele) za exaktní vysvětlení! Nerad bych uvažoval o cenzuře, která začíná být mnohde standardem (mj. FB stránky města ČL)! Děkuji!

Nahoru

Re: Porušení autorských práv - paní Jana Kočová

Vážený pane Lípo,

jednali jsme na základě podnětu JUDr. Nedvědové. Po dodatečném ověření faktů u našich právníků se opravdu o porušení autorských práv nejednalo, za naše preventivní opatření se omlouváme.

Nahoru

Re: Zastupitelka JUDr. Nedvědová vystoupila z KSČM

Rozmohl se nám tady v Lípě takový nešvar. Neustálé řešení banalit prostřednictvím právníků či podáváním trestních oznámení. Často v neopodstatněných případech či dokonce záměrně za účelem zastrašování oponentů a politických bojů.
Ono se to ale jednou někomu vymstí. A to jednou přijde brzy. Velmi brzy.

Nahoru

Re: Porušení autorských práv - paní Jana Kočová

Vážená paní Kočová!

Děkuji za vyjádření. Upřímně řečeno za očekávané vyjádření. Z důvodu (nejenom) vlastní dlouholeté praxe v oblasti žurnalistiky jsem obvykle opatrný při čerpání z jiných zdrojů. Paní doktorku Nedvědovou jsem měl nejednou možnost poznat osobně, proto mně je smutno, že postup redakce IN byl na základě jejího podnětu, jak uvádíte. Předpokládal jsem, že jako zastupitelka města Česká Lípa a bývalá poslankyně Parlamentu ČR zvolená za KSČM bude mít prvořadý zájem na objektivním a korektním informování voličů a široké veřejnosti...

Stejně tak mě mrzí nulová reakce vydavatele "Severočeské pravdy" (SP) a bývalého dlouholetého okresního předsedy KSČM Miroslava Starého, stejně tak vlivného českolipského a krajského zastupitele a čelného funkcionáře KSČM Františka Chota, který zpravidla komentuje takřka vše.

"Cílem redakce SP ze zástupců 4 okresů Libereckého kraje s dopisovateli z celé ČR jsou pravdivé informace a sdělení. Také ta, která se tají, jiná média je neuvádějí nebo je zkreslují." stojí na webových stránkách SP. Ve vyjádření (právně erudované) JUDr. Nedvědové, zveřejněném v rubrice "informace", o nic jiného než pravdu a snahu zabránit spekulacím a nedůvodnému napadání zcela jistě nejde.

Fakt, že na stránkách SP není nikde uvedeno © či obdobné upozornění k publikování a šíření obsahu atd., z vrozené slušnosti a "kolegiality" raději nekomentuji...

Nahoru