Českolipsko na dlani jako vánoční dárek

Verze pro tisk |

V polovině listopadu vyšla nová fotografická publikace s názvem Českolipsko na dlani. Jedná se o výpravnou knihu, ve které na více než dvou stovkách stran najdeme letecké fotografie mnoha desítek míst Českolipska.

Nejde o dalšího turistického průvodce ani o historický exkurz, kterých již vyšlo mnoho. Je to podívaná. Listování touto knihou je opravdový zážitek. I přesto, že je ke každé fotografii připojen pouze popisek informující, co daný záběr zobrazuje, je to výprava za poznáním. Místa, která dole dobře známe a leckdy jimi i denně projíždíme či procházíme, vypadají z ptačí perspektivy úplně jinak. Nejen proto se po prolistování začíná zase znovu a znovu od začátku. Čtenáři popisují své nadšení z této knihy slovy: „Znovu jsem objevil místa, která znám z mládí a na která jsem dávno zapomněl,“ nebo například: „Vidět svůj domov z výšky byl pro mě nevšední zážitek…“

Nyní, ve vánočním čase, před koncem roku, si vás tedy dovolujeme inspirovat a nabídnout vám tuto nevšední a unikátní výpravnou publikaci jako působivý a exkluzivní dárek pro vaše blízké, přátele nebo třeba i klienty.

V knize je 121 fotografií, na nichž je cca 65 míst. Je určena úplně každému, kdo má nějaký vztah k Českolipsku. Jedná se o velmi výpravnou publikaci velkého formátu. Českolipsko na dlani je vlastně taková památka na současnou podobu zdejší krajiny, která se, jak víme, neustále mění. Jistě si najde cestu do mnoha rodinných knihoven. Vzhledem k nízkému nákladu si ale tuto památku uchovají jen ti, kteří nebudou příliš váhaví.

Prodává se ve všech knihkupectvích v České Lípě i v jiných městech regionu, v některých infocentrech a je také možné si objednat její zaslání poštou na www.ceskolipskonadlani.cz.

Nahoru