Výzva tenistům: přijďte si zahrát turnaje do haly u Ploučnice

Verze pro tisk |

Přijďte si od konce dubna 2019 zahrát nové dlouhodobé a jednodenní turnaje v areálu u Ploučnice v České Lípě pod organizačním vedením registrované neziskové organizace Tenisová rodina, spolek!

Po změně provozovatele tenisového areálu u Ploučnice a po jeho převzetí pod správu příspěvkové organizace Sport Česká Lípa se nám otevřela možnost znovu vrátit dříve tak oblíbené dlouhodobé i jednodenní turnaje. Děkuji touto cestou paní starostce Jitce Volfové, místostarostovi Martinovi Brožovi, řediteli příspěvkové organizace Sport Česká Lípa panu Pavlovi Císařovi a správci střediska Městský stadion + hřiště 5. května panu Josefovi Koštovi za projevenou podporu a vstřícný přístup, který nám umožnil vrátit tenisové soutěže pro rekreační a amatérské tenisty do areálu u Ploučnice.

Přijďte si znovu zahrát skvělé dlouhodobé i jednodenní turnaje v nových formátech! Co na Vás tenisové nadšence čeká? Především velmi dobře organizované soutěže ve špičkovém areálu na skvěle upravených a připravených tenisových kurtech pod vedením zkušeného a uznávaného správce. Spravedlivé a férové soutěže, ve kterých si zahrajete se soupeři na srovnatelné výkonnostní úrovni. Možnost využívat slevy na pronájem venkovních i halových kurtů díky Vaší účasti v soutěžích pod hlavičkou registrované neziskové organizace Tenisová rodina, spolek.

V turnajích poznáte nové soupeře a soupeřky, získáte nové přátele a známosti. V soutěžních zápasech přijdete na jiné myšlenky a skvěle si tak odpočinete od každodenních starostí. Posílíte svoje duševní i fyzické zdraví! Pravidelným hraním soutěžních zápasů postupně zvýšíte svojí výkonnostní úroveň. 

Přijďte si znovu zahrát pečlivě připravované a organizované dlouhodobé i jednodenní turnaje, které Vám dodají pravý soutěžní adrenalin! Všichni jste vítaní, všichni si určitě zahrajete! Nabídka turnajů je pestrá a vybrat si podle svého gusta může opravdu každý z Vás!

Všechny informace a přihlášky najdete na stránkách www.tenisova-rodina.maweb.eu.

Děkuji Vám všem za pozornost a těším se na každého z Vás!

Zdeněk Hykš – předseda neziskové organizace Tenisová rodina, spolek.
 

Nahoru