Vánoční trhy na pět dní zaplní českolipský ambit

Verze pro tisk |

Sváteční atmosféra, kvalitní rukodělné výrobky, chutné občerstvení a bohatý doprovodný program. Po dvouleté pauze se do českolipského muzea vrací tradiční vánoční trhy. Konají se od pátku 2. prosince do úterý 6. prosince.

Vánoční trhy ve Vlastivědném muzeu a galerii byly vždy neodmyslitelnou součástí českolipského Adventu. Jsem moc ráda, že se obyvatelům města tato tradice vrací a věřím, že přispějí ke krásné předvánoční atmosféře. Moc děkuji kolegům z muzea za jejich přípravu“, uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Širokému sortimentu rukodělných výrobků a pestré škále občerstvení sekunduje doprovodný kulturní program. Návštěvníci se můžou těšit na vystoupení mateřinek i základních škol, živý betlém, vánoční koncerty, adventní autorské čtení či tradiční mikulášská nadílka.

Vážení přátelé muzea.

Přijměte srdečné pozvání na XXXI. VÁNOČNÍ TRHY DO MUZEA.

Po dvouleté pauze se do českolipského muzea vrací tradiční vánoční trhy.

Vánoční atmosféra, kvalitní rukodělné výrobky, chutné občerstvení, báječný doprovodný program.

Tohle všechno najdete od pátku 2. 12. do úterý 6. 12. v prostoru ambitu a přilehlého loretánského dvora.

Navíc máte jistotu, že tam vždycky potkáte někoho známého, trhy jsou totiž v neposlední řadě místem setkávání.

Širokému sortimentu rukodělných výrobků a pestré škále občerstvení sekunduje doprovodný kulturní program. Vystoupení mateřinek i základních škol, živý betlém, vánoční koncerty, adventní autorské čtení či tradiční mikulášská nadílka, zkrátka program na každý den.

Přijďte si odpočinout.

alt
Nahoru